fbpx

Příběh

Znáte svou vizážistku, kadeřnici čí masérku? Poznejte i mně!

Znáte svou vizážistku, kadeřnici čí masérku? Poznejte i mně!

Jsem módní návrhářka a majitelka značky Yvet Molchian.
Že jsem hned ve dvaceti začala navrhovat? To ani náhodou!
Moje historie je mnohem pestřejší.

Jsem módní návrhářka a majitelka značky Yvet Molchian. Že jsem hned ve dvaceti začala navrhovat? To ani náhodou! Moje historie je mnohem pestřejší.

Měla jsem předpoklady, ale...

Kdo z nás alespoň jednou v životě nedržel tužku a něco netvořil? Kreslení je skvělá věc. Já ho přímo miluju – už od raného dětství. Spolu s fascinací módou jsem byla odhodlaná vystudovat uměleckou školu. Nestalo se. Vrhla jsem na marketing.

… život má rád kličky

Do marketingového odvětví jsem vstoupila ihned po ukončení studií. Měla jsem na starosti plno zajímavých úkolů, kde jsem se mohla pořádně vyřádit! Moje kreativita tak nezůstala veřejnosti skryta. Naopak. Uplatnila jsem ji v televizních reklamách nebo v online marketingu. Opravdu mě to baví!

Došlo ke zvratu

Mně to stále nestačilo. Šaty, návrhy, móda – to jsem já! Absolvovala jsem kurz módního návrhářství. A nakonec i kurz krejčovský.

První model slaví úspěch

Zrodil se první návrh. Dala jsem ho ušít švadlence. Žluté šaty s černým koženým páskem. Strhla se lavina pozitivních ohlasů a já se vrhla do návrhářství naplno. Přišly další a další návrhy a nakonec i první objednávka. Dostala jsem SMS od své klientky, která mi vyjádřila své díky a opravdové nadšení. Plna dojetí jsem se pustila do navrhování. Později vznikla značka Yvet Molchian.

Účastnice módní přehlídky Not Just Catwalk

Přehlídka Not Just Catwalk v Bratislavě je spojením dvou výjimečných projektů Fashion Kultur a Fashion Delight. Zde jsme společně s ostatními módními návrháři představili své modely. A ne ledajaké! Podmínkou účasti byl návrh navíc – bílozelené šaty z bio nebo recyklovaného materiálu. Já představila pět modelů z kolekce Kayana a poradila si i se zadáním navíc.

Co si představíte pod značkou Yvet Molchian?

Yvet Molchian je to synonymum pro radost, eleganci, styl a jednoduchost. Trendy nás nezajímají. Tvoříme originální kousky pro ženy, které si umí užívat života. Cítí se stejně dobře v teniskách jako v lodičkách. Svůj pobyt ve společnosti si zkrátka umí náležitě užít! A to i v případě, že život není peříčko.

Máme to rádi jinak!

Taky vás nebaví žehlení? Už vás nudí cuckaté šaty, co nedrží tvar? Je to pořádná otrava! My volíme kvalitní látky, co vydrží a vypadají krásně i po několikerém nošení. Vsázíme na zkušené a šikovné švadlenky. Z hodnotných látek vytváří krásné kousky do vašeho šatníku. Šaty se snadno žehlí, takže u napravování přehybů nestrávíte celý den. Navíc holdujeme recyklovaným a bio materiálům, protože nám záleží na životním prostředí.

Příležitost dělá…

… módu! Ať se chystáte do práce nebo na večírek, volba je jasná. Naše šaty se řídí bontonem. Že je etiketa nuda? Ale kdeže! Originální prvky a okulahodící detaily z vás udělají opravdovou královnu! Kralování však není doménou pouze honosných akcí. Kolekci Judge me jsme zaměřili na pouliční módu. Ta sice není vyloženě uhlazená, za to dokonale podtrhne váš osobitý styl! Pohodlné kousky Judge me hravě zkombinujete i s teniskami nebo malým batůžkem.

Jádro ženskosti

Každá jsme jiná a jedinečná. Zasloužíte si oblečení, které dokonale podtrhne vaši ženskou podstatu. Proto jsme tady. Prozatím máte na výběr z elegantní kolekce Kayana a sportovní kolekce Judge me zaměřenou na pouliční módu, kterou budeme postupně doplňovat.

Kde leží moje inspirace?

Vkus každé z nás vychází z různých kořenů. Ty naše směřují ke světovým návrhářům jako je Versace, Balmain, Tom Ford, Alexander Wang, Elie Saab, Karl Lagerfeld nebo Zuhair Murad.

Těšíme se na vás a přejeme vám mnoho vkusných kousků Yvet Molchian ve vašem šatníku!
A ještě něco: Stále přidáváme nové kousky. Nezapomeňte sledovat náš web a Instagram